با توجه به نوسانات بازار، قیمت های سایت به روز نیستند لطفا قبل از خرید با کارشناسان فروش سایت هماهنگ نمایید.

مشخصات

دستگیره مخفی چیست؟

شیک و مدرن بودن کمد و کابینت حرف اول را در طراحی دکوراسیون می زند.اگر واقعا به زیبایی کابینت اهمیت می دهید و در عین حال از طرح های همیشگی و قیمت بالای دستگیره کابینت خسته شده اید،مطمئن باشید با دستگیره های مخفی کابینت دیگر نگرانی نخواهید داشت.

خب حالا شاید سوال شما این باشد که اصلا دستگیره مخفی کابینت چیست و چه کاربردی دارد؟درست حدس زدید ،همانطور که از نامش پیداست این دستگیره به گونه ای نصب خواهد شد که گویا اصلا کابینت شما دستگیره ندارد یعنی کاملا هم سطح با کابینت.

دستگیره مخفی کابینت در انواع مدل ها و رنگ ها.برند ملونی.جایگزینی مناسب برای دستگیره های کابینت قدیمی با طرح های تکراری.

در تصویر فوق ساده ترین نوع دستگیره مخفی را مشاهده می کنید.ساختاری ساده اما بسیار زیبا و جذاب.اگر بیشتر به عکس توجه کنید متوجه حالت مربعی پایین آن می شوید.خب طبیعی است که دستگیره وقتی بر روی ام دی قرار گیرد قسمت مربعی آن کاملا چفت شده و قسمت U شکل بالا دیده می شود.

نحوه نصب شدن دستگیره مخفی را بر روی ام دی اف 16 میل ملاحضه می کنید که کاملا چفت شده است.

در تصویر ملاحضه می کنید که نصب دستگیره مخفی بسیار راحت است همانطور که در بالا گفتیم قسمت مربعی کاملا چفت می شود زیرا تمامی دستگیره های مخفی مخصوص ام دی اف 16 میل طراحی شده اند پس به راحتی بر روی آن نصب می شوند.

یکی دیگر از مزایای دستگیره مخفی راحتی در استفاده است اگر بخواهیم به زبان عموم بگوییم خوش دست بودن دستگیره را می رساند.

در استفاده از دستگیره مخفی نگران هیچ چیز نیستید به عبارت دیگر انقدر خوش دست هست که رضایت شما را به همراه داشته باشد همانطور که در تصویر فوق مشاهده می کنید لبه های آن که با دست در تماس مستقیم قرار می گیرند کاملا گرد طراحی شده اند تا کوچکترین خدشه ای به دست شما وارد نکند

دیگر مزیت دستگیره مخفی تنوع در رنگبندی است.

مزیت دیگر این محصول تنوع در رنگبندی است البته نه رنگ هایی معمولی ،رنگبندی خاص و جذاب دستگیره مخفی های ملونی توجه هر ببینده ای را جلب می کند

از همه گذشته جنس آلمینیومی آن ها از اکسایش در رطوبت جلوگیری می کند.

معایب

❌فقط در شاخه های 2 و 3 متری وجود دارد

Showing all 8 results

به دلیل نواسانات زیاد قیمت در بازار، اگر قیمت کالای انتخابی شما نهایی نباشد همکارانمان جهت هماهنگی تماس خواهند گرفت.