با توجه به نوسانات بازار، قیمت های سایت به روز نیستند لطفا قبل از خرید با کارشناسان فروش سایت هماهنگ نمایید.

همانطور که میدانیدجک کابینت آشپزخانه از دسته جک های گازی می باشد.این نوع ازجک جهت درب کابینت استفاده میشودو باعث ثابت ماندن درب کابینت توسط بازوی جک هنگام باز بودن درب میشود.جک کابینت انواع متفاوتی دارد و در انواع ۸۰ نیوتن-۱۰۰ نیوتن-۱۲۰ نیوتن موجود میباشد و بسته به سنگینی درب کابینت میتوان نوع جک را انتخاب کرد.

یکی از موارد کاربرد  جک اتوبوسی  ، کابینت می باشد. در کابینت آشپزخانه،  جک اتوبوسی  را در بالای آبچکان و برای درب های افقی نصب می نمایند. بدین ترتیب وقتی درب کابینت را به سمت بیرون می کشید،  جک اتوبوسی  عمل کرده و مانند درب اتوبوس درب کابینت را باز می نماید.  جک اتوبوسی  به عنوان یکی از انواع یراق کابینت به شمار می رود، بدین معنی که فروشندگان یراق کابینت اغلب اوقات محصول  جک اتوبوسی  را ارائه می نمایند.

جک AVENTOS HS سیستم بالابری برای کابینت های تک درب با ابعاد بزرگ است. این مدل مکانیزم انتخاب بسیار مناسبی برای کابینت هایی با تاج های بسیار بلند می باشد  و چون در این مدل ما سقف بلندی نداریم در به جای اینکه عمودی باز شود به صورت زاویه دار باز میشود و در زاویه دلخواه نیز ثابت می شود.

Showing 1–20 of 24 results

به دلیل نواسانات زیاد قیمت در بازار، اگر قیمت کالای انتخابی شما نهایی نباشد همکارانمان جهت هماهنگی تماس خواهند گرفت.