با توجه به نوسانات بازار، قیمت های سایت به روز نیستند لطفا قبل از خرید با کارشناسان فروش سایت هماهنگ نمایید.

شرکت صنایع استیل البرز؛ با مدیریت نصرالله ایزدپناه و با بهره گیري از نیروهاي مهندسي کارآمد و با تجربه، فعالیت در زمینه صنعت آشپزخانه آغاز نمود.
1371خود را در سال شرکت صنایع استیل البرز همچون نامش که بلندی و استواری و استقامت را تداعی می کند، قدمت بسیاری دارد و یکی از قدیمی ترین و اصیل ترین برندهای ایرانی است که نه تنها نزد خانواده های ایرانی بلکه نامی آشنا در بسیاری از کشورهای منطقه و جهان دارد.
شرکت صنایع استیل البرز اکنون پس از سال ها تجربه، ظرفیت تولیدات خود را در محصولات سینک ظرفشویی ، سینک های شیشه ای، اجاق گاز های صفحه ای توکار ، هود و فر توکار به بیش از یک میلیون و Stainless Steel مدل مختلف به بازارهای داخلی و به 200 هزار قطعه محصول در سال افزایش داده و تولیدات خود را در بیش از 500 کشور جهان از جمله خاورمیانه، خاور دور، کانادا، جنوب آفریقا، اقیانوسیه و اروپا عرضه می کند. 40بیش از ) شرکت استیل البرز، با جدیت و تلاش مستمر و ارائه طرح های مناسب، سعی در ارتقاء R&D واحد تحقیق و توسعه ( ) شرکت استیل البرز نیز با پیشرفته ترین امکانات، QCکیفی و کمی محصولات تولید شده دارد و واحد کنترل کیفیت ( محصولات تولید شده را مورد بررسی و واکاوی قرار می دهد.

Showing 1–20 of 21 results

به دلیل نواسانات زیاد قیمت در بازار، اگر قیمت کالای انتخابی شما نهایی نباشد همکارانمان جهت هماهنگی تماس خواهند گرفت.