کاربر گرامی : با توجه به نوسان نرخ ارز ، قبل از خرید کالا تماس بگیرید

کیف (0)
انواع کابینت آشپزخانه، یراق آلات، ابزار، سینک، هود، گاز، فر و مایکرفر و لوزام بزرگ آشپزخانه را از برترین برندها و بهترین قیمت ها از ما بخواهید.

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

هیچ آیتمی برای مقایسه ندارید.

جستجو

راهنمای خرید در فروشگاه تجهیز کابین


راهنمای خرید

کاربر گرامی در صورت ثبت نام شما در فروشگاه تجهیزات، کابینت شما در لیست مشتریان ما قرار خواهید گرفت و اخبار و تخفیفات فروشگاه برای شما کاربر عزیز ارسال خواهد شد .

تمامی اطلاعات شخصی مورد استفاده فروشگاه در این سایت قابل احترام ودارای امنیت و مورد محافظت قرار خواهد گرفت .
ثبت و پردازش سفارش
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش و ارسال می‌‏شوند
تجهیز کابین به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان را خرید می‌‏دهد.

تجهیز کابین همواره درارسال وتحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در این فروشگاه به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به ثبت خرید ، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای تجهیز کابین محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده محصول دیگری را جایگزین کند.

کاربران گرامی می بایست هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل ارسال وپیگیری نخواهد بود.
. خسارت در هنگام حمل و نقل

تجهیز کابین همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان عزیز خود در سراسر کشور برسد.

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات ارسالی و تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بار نامهآان به کاربر توسط پیامک،اسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش تجهیز کابین اطلاع داده شود وپس از هماهنگی با خدمات پس از فروش تجهیز کابین، کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش تجهیز کابین ارسال شود .
.